Krocera “La Belle Del`Adriatique” ne Portin e Vlores

posted in: Home | 0

Kete te diel ne Portin Detar sh.a Vlore ka mbritur Krocera “La Belle Del`Adriatique” me 145 turiste ne bord.Krocera e nisur nga Korfuzi , pasi vizitoi Saranden e me pase Vloren do te niset sot rreth ores 23.00 ne drejtim te Durresit.Turistet vizituan Apollonine dhe me pas Beratin. Turistet u vizituan dhe nga Drejtori i Portit Detar sh.a Vlore z.ADMIR MALAJ.

.